Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,0  s DPH
  • Zobrazit

E-shop na komponenty pro podlahové vytápění, hliníkové radiátory a pletiva

13.02.2014
E-shop s komponenty pro podlahové vytápění, radiátory a pletivy

Dodáváme i do  Temelína

E-shop s radiátory, otopnými tělesy a ploty


Vítejte na stránkách ostravské firmy, která se již více než 10 let zabývá výrobou a prodejem kompletního sortimentu poplastovaných a zinkových pletiv, branek, sloupků a dalšího příslušenství. O pletivu víme takřka vše, jsme připraveni poradit a doporučit vhodné řešení. Nedílnou součástí každého oplocení jsou vjezdová vrata. I ta vám dokážeme vyrobit na míru.

Další část našeho sortimentu tvoří exkluzivní hliníkové radiátory, které jsou charakteristické jedinečným designem a vlastnostmi. Své zasloužené popularitě se těší zejména pro velmi dobrou tepelnou vodivost, snadnou regulovatelnost a vysokou odolnost vůči korozi.  Originální je i stavebnicový systém umožňující snadné zvýšení výkonu. Na hliníkové radiátory poskytujeme záruku 10 - 15 let (dle typu).

Poradit s výběrem či prodat vám můžeme i komponenty pro podlahové vytápění. To je čím dál oblíbenější variantou vytápění v domácnostech. O jeho výhodách, možnostech využití ve vašem interiéru se s vámi rádi pobavíme a doporučíme optimální systém podlahového vytápění.

Přejeme Vám příjemný a výhodný nákup.
 


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Pavel Kincl - Ploty, pletiva a radiátory, e-mail: plotak@tiscali.cz, tel: 608 828 495 , 777 942 748

JavaScript musí být povolen